plakat-10lecie


Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Udzielenie Burmistrzowi absolutorium z wykonania budżetu za 2016 r.

05.05.2017-37W dniu 05.05.2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbyła się XXV sesja Rady Miejskiej w Babimoście. Podczas sesji radni jednogłośnie udzielili Burmistrzowi Babimostu Bernardowi Radnemu absolutorium z wykonania budżetu za 2016 rok. Przewodniczący Rady Miejskiej – pan Tadeusz Maszewski w imieniu radnych złożył podziękowania na ręce Burmistrza oraz Skarbnika Gminy – pani Jadwigi Furman.

Ponadto na sesję przybyli przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości z Sulechowa pan Marian Różycki – Starszy Cechu oraz Pani Bożena Parzyk i Pani Halina Walas – Zarząd Cechu. W imieniu Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego przekazali uroczyste gratulacje mieszkańcowi gminy Panu Franciszkowi Trocholepszemu – pracodawcy z Babimostu z okazji otrzymania w czerwcu 2016 r. w Częstochowie najwyższego odznaczenia rzemieślniczego – Szabli Jana Kilińskiego. Pan Franciszek Trocholepszy jest wieloletnim członkiem Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości oraz pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Panu Franciszkowi gratulujemy otrzymania tak zaszczytnego wyróżnienia.

Zapraszamy do galerii

05.05.2017-28

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji