plakat-10lecie


Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy

Foto-6W miesiącu kwietniu i maju został przeprowadzony w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Babimoście kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Z terenu naszej gminy udział w kursie wzięły 22 osoby z jednostek OSP i podległych jednostek organizacyjnych.

W dniu 07.05.2017 odbył się egzamin z części teoretycznej i praktycznej. Wszyscy, którzy przystąpili do egzaminu zdali go pomyślnie i otrzymają tytuł „RATOWNIK”.

Szkolenie przeprowadził Pan Bartosz Batura, właściciel firmy szkolącej z Pszczewa, który posiada kwalifikacje i uprawnienia do przeprowadzenia danego szkolenia. Osoby biorące udział w szkoleniu to osoby, które posiadają wiedzę w tym zakresie, a szkolenie jedynie ją pogłębiło. Umiejętności te przydadzą się członkom OSP nie tylko podczas pełnienia swojej funkcji, ale także w życiu zawodowym. Odbyty kurs był wskazany nie tylko dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy biorą udział w akcjach ratowniczych, ale również dla pracowników zakładów pracy, którzy mogli podwyższyć swoje kwalifikacje z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Zapraszamy do galerii

Foto-2

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji