Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu promocyjnego o Babimoście

>>>Kliknij tu<<<


Puchar Hurtowni Materiałów Budowlanych Gról & Syn

W hali sportowej Olimpia w Babimoście po raz pierwszy odbył się otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Hurtowni Materiałów Budowlanych Gról & Syn – rodzinnej firmy Łucjana i Grzegorza Grólów. Turniej odbył się 2.04.2011r. i rozegrany został systemem „każdy z każdym” bez podziału na kategorie wiekowe. Zwyciężył Patryk Walicht z Kolska. W pierwszej szóstce kolejne miejsca zajęli:
Michał Waszkowiak – Kolsko,

Michał Szymański – Kolsko,
Tomasz Gruchała – Zbąszynek,
Przemysław Kujawa – Kargowa,
Daniel Łakomy – Babimost.
Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Oskar Rajewski (Kargowa), natomiast najstarszym - Henryk Zduński (Zbąszynek). Wyróżnieni zostali również: najlepszy zawodnik turnieju z Gminy Babimost – Daniel Łakomy oraz jedyna zawodniczka – Paulina Rajewska z Kargowej.

W turnieju startowało 30 zawodników z: Kolska, Zbąszynka, Podmokli, Kosieczyna, Kargowej, Radoszyna, Babimostu, Siekowa, Zielonej Góry i Świebodzina. Dekoracji zawodników dokonali sponsorzy turnieju – Łucjan i Grzegorz Gról.

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK