OOM Babimost

program rozgry2


Pożegnanie pani dyrektor Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku

22.06.2017-2W związku z odejściem na zasłużoną emeryturę przez Panią Marię Waligóra, Dyrektora Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku, Burmistrz Babimostu Bernard Radny podziękował Jej w imieniu własnym i swoich współpracowników z Urzędu Miejskiego w Babimoście, za całe 37 lat pracy w tej placówce : od 1980 roku w charakterze nauczyciela a od 1998 roku na stanowisku Dyrektora.

W swoim uroczystym wystąpieniu podkreślił, że Zespół Edukacyjny w Nowym Kramsku, dzięki zaangażowaniu Pani Marii, osiąga od lat bardzo dobre wyniki nauczania. Szkoła może poszczycić się laureatami i finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Znaczące są osiągniecia sportowe i w Ogólnopolskich Turniejach BRD. W szkole od lat kultywowane są unikalne tradycje regionalne i folklorystyczne.

Zwrócił uwagę na Jej zaangażowanie zarówno w pracy dydaktyczno-wychowawczej, opiekuńczej jak i pozaszkolnej. Podkreślił, że przez te wszystkie lata dobrze układała się współpraca z organem prowadzącym. Wyróżnił Jej bardzo dobre zarządzanie zespołem nauczycieli i pracowników, oraz odpowiedzialne dysponowanie środkami finansowymi przyznanymi Zespołowi Edukacyjnemu.

Dziękując za zaangażowanie w codzienne życie szkoły, sumienną realizację obowiązków służbowych, życzył Pani Marii zdrowia, pomyślności, realizacji marzeń, podejmowania nowych wyzwań oraz rozwijania zainteresowań i pasji na nowym etapie życia.

W miłej i wzruszającej uroczystości, która odbyła się w Zespole Edukacyjnym w Nowym Kramsku udział wzięła również Pani Ewa Rawa, Lubuska Kurator Oświaty. Ponadto życzenia złożyli jej m.in. Przewodniczący Rady Miejskiej w Babimoście Tadeusz Maszewski, Zastępca Burmistrza Babimostu Zbigniew Woziński, Przewodniczący Komisji Budżetowej, Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych Witold Sypniewski, Sołtysi Nowego i Starego Kramska Józef Wachowski i Joachim Niczke, Dyrektor Biura Regionu Kozła Szczepan Sobczak, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół w Babimoście, Podmoklach Małych, Zbąszynku i Dąbrówce Wlkp. : Ewa Pietrusiewicz i Elżbieta Ryczek, Małgorzata Czaczyk i Ewa Kubicka, proboszcz parafii w Nowym Kramsku ks. kan. mgr Waldemar Sołtysiak, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele, uczniowie oraz inni zaproszeni goście. Dzieci przekazały swoje szczere życzenia w piosence, tańcu i wierszu a nauczyciele tej szkoły przygotowali wzruszająca prezentację oraz garść innych niespodzianek.

Zapraszamy do galerii

22.06.2017-3
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK