Urząd Miejski w Babimoście poszukuje osoby do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy – sprzątanie.

Szczegóły pod numerem telefonu 683513862
lub w urzędzie – biuro nr 14.


 

Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Dożynki powiatowo-gminne w Świdnicy

26.08.2017-11W sobotę 26 sierpnia 2017 w gminie Świdnica odbyły się dożynki powiatowo-gminne, których gospodarzami byli Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski i Wójt Adam Jaskulski. W uroczystości udział wzięła delegacja Gminy Babimost z Burmistrzem Bernardem Radnym na czele. Stoisko przygotowane przez naszych mieszkańców i pracowników Urzędu Miejskiego w Babimoście, pod kierunkiem Sylwestra Błocha, było jednym z najpiękniejszych na świdnickim placu festynowym.

Miłym akcentem tych dożynek było wręczenie statuetki „Lider Trzeciego Sektora Powiatu Zielonogórskiego” Panu Stanisławowi Wieczorkowi, wieloletniemu członkowi i skarbnikowi Orkiestry Dętej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Babimoście. Wyróżnienie przyznała kapituła Powiatowej Rady Pożytku Publicznego przy Staroście Zielonogórskim, a wręczenia dokonała jej przewodnicząca Romualda Jarecka-Cieślak i wicestarosta Waldemar Kotlarski. Odczytując uzasadnienie przyznania nagrody podkreślono zasługi Pana Stanisława, który jest liderem integrującym i motywującym do działania członków babimojskiej orkiestry. Jego pasja i zaangażowanie oraz talent organizatorski powodują, że Orkiestra Dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Babimoście, jako jedna z dwóch istniejących w województwie lubuskim wciąż działa i daje wiele koncertów.

Zapraszamy do galerii

26.08.2017-4
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK