Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim - spotkanie dotyczące projektu w dniu 28.11.2017r.


  KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Otwarcie placu zabaw w Starym Kramsku

17.10.2017-4W dniu 17.10.2017 r. burmistrz Babimostu Bernard Rady wraz z sołtysem Starego Kramska panem Joachimem Niczke i dyrektor Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku panią Patrycją Cichy oficjalnie otworzyli plac zabaw w Starym Kramsku, który położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola i sali wiejskiej. Jest to już dziesiąty plac zabaw na terenie naszej gminy.

W spotkaniu uczestniczyły dzieci z przedszkola oraz ich opiekunowie, przedstawiciele rady soleckiej na czele z sołtysem i przewodniczącą panią Krystyna Karasiewicz.

Dzieci z przedszkola w podziękowaniu wręczyli panu Burmistrzowi pracę plastyczną, którą własnoręcznie wykonali.

Do dyspozycji dzieci jest siedem estetycznych i bezpiecznych urządzeń do zabawy w tym: huśtawka dwustanowiskowa z jednym siedziskiem kubełkowym dla młodszych pociech, huśtawka pojedyncza w kształcie „bocianie gniazdo”, sprężynowiec w kształcie „kwiatka”, huśtawka wagowa typu „ważka”, piaskownica kwadratowa, zestaw zręcznościowy ze ścianką linową. Największym urządzeniem jest zestaw zabawowy składający się z wieży strażackiej, zjeżdżalni, pomostu wiszącego i mostu linowego.

Zapraszamy do galerii

17.10.2017-27
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK