26. Finał WOŚP za nami

foto-12336Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – fundacja, która nie ma równych w Polsce. Co roku tłumy wolontariuszy na całym świecie zbierają pieniądze na różne medyczne cele. W tym roku, 14 stycznia, odbył się XXVI Finał. Grano we wsiach, miasteczkach i wielkich metropoliach. Nie mogło oczywiście zabraknąć również Babimostu.

Od godziny 7:30 wolontariusze spacerowali po mieście i wioskach cierpliwie czekając na życzliwą osobę chcącą wspomóc zbiórkę. Od godziny 16:00 na scenie w Sali widowiskowej prezentowali się lokalni artyści: zespół „DYFER” z Trzciela, dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem” w Babimoście, dzieci ze szkół podstawowych w Babimoście, Podmoklach i Nowym Kramsku, Orkiestra Dęta z Babimostu oraz sekcje artystyczne GOK. W trakcie przerw licytowano różne przedmioty – od gadżetów ufundowanych przez Fundację WOŚP po własnoręcznie wykonane z drewna wieszaki na ubrania.
Miło nam poinformować, że w tym roku na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w celu wyrównania szans w leczeniu noworodków z naszego sztabu wpłynie kwota ponad 15 001,25 zł. Ta kwota jest zasługą WSZYSTKICH, którzy nie przeszli obojętnie obok kwestujących i wrzucili choć przysłowiowy grosz do puszki, przekazali przedmioty na licytację czy wylicytowali wspaniałe upominki.

Źródło: www.gokbabimost.pl

Zapraszamy do galerii
foto-12338

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK