Dzień Kobiet 2018

12.03.2018-10Jak co roku Kobiety z Gminy Babimost uroczyście obchodzą swoje święto – Międzynarodowy Dzień Kobiet.

W dniu 06.03.2018 r. Burmistrz Babimostu Bernard Radny zaprosił wszystkie Panie z naszej Gminy do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście na koncert Andrzeja Batora - światowej sławy barytona, śpiewaka operowego.

Dla zgromadzonych Pań zaśpiewał piękne tanga i czardasze. Po występie w sali bankietowej GOK odbył się Dzień Kobiet Pań należących do stowarzyszeń z naszej Gminy. Stało się tradycją, iż w święto kobiet, większość organizacji społecznych działających w Gminie Babimost organizuje dla swoich członkiń Dzień Kobiet. W uroczystości wziął udział Burmistrz Babimostu, jego zastępca – Genowefa Materna oraz Sekretarz Gminy – Sylwia Panaś. Burmistrz złożył wszystkim zgromadzonym na sali Paniom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył każdej słodki upominek. W uroczystości wzięło udział 130 kobiet.

Kolejna uroczystość odbyła się 10.03.2018 r. zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście- „Dzień Kobiet w rytmach Disco Polo”. Tradycją stało się, że na scenie występuje specjalny zespół złożony z miejscowych mężczyzn. W tym roku występowali: Stanisław Daszkiewicz, Stanisław Wieczorek, Sylwester Błoch, Ryszard Nadobnik, Witold Sypniewski, Jarosław Kolibowski. Pracownicy GOK zaprezentowali się na scenie, zachęcając do wspólnego śpiewania. Po udanym koncercie życzenia złożył również burmistrz Babimostu Bernard Radny i nie mogło być inaczej - zaśpiewał również piosenkę. W uroczystości wzięło udział 110 kobiet.

W dniu 12.03.2016 r. w sali wiejskiej w Nowym Kramsku odbył się kolejny, Gminny Dzień Kobiet zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Nowym Kramsku. W spotkaniu wzięły udział Panie z KGW: Kolesin, Laski, Nowe Kramsko, Podmokle Małe, Podmokle Wielkie oraz Stare Kramsko. Uroczystość rozpoczęła się występem dzieci i młodzieży z Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku. Na scenie zaprezentowała się także orkiestra dęta OPS Babimost. Uroczystość prowadziła prezes KGW Nowe Kramsko pani Monika Jarysz.

W uroczystości uczestniczył Burmistrz Babimostu Bernard Radny oraz zastępca Burmistrza Genowefa Materna. Burmistrz Babimostu złożył wszystkim zgromadzonym na sali Paniom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył każdej słodki upominek. Życzenia złożył również sołtys Nowego Kramska - Pan Józef Wachowski, który rozdał Panią kwiaty wraz z prezesem kółka rolniczego Nowe Kramsko panem Andrzejem Fritsche. Wspólnie bawiło się 130 Pań.

Zapraszamy do galerii

10.03.2018-12
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK