W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


komunalka-info


Uroczyste otwarcie Szachowego Zielonego Zakątka

12.05.2018-3W dniu 12.05.2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie „Szachowego Zielonego Zakątka” stworzonego we współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście z Ikea Industry Zbąszynek.

Teren rekreacyjny jest dostępny już od soboty kiedy uroczyście przecięto wstęgę, a wzięli w tym udział burmistrz Babimostu - Bernard Radny, przedstawiciel firmy Ikea Industry Zbąszynek - Rafał Wieczorek, Dyrektor GOK - Aneta Sybis-Jeż oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy. W zielonym zakątku znaleźć można przede wszystkim gigantyczne szachy, gry chodnikowe oraz uprawy ziół. Zakątek cały czas będzie jeszcze upiększamy, dlatego warto śledzić prowadzone tam prace.

Źródło: www.gokbabimost.pl

Zapraszamy do galerii

12.05.2018-8

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK