1663 ASF


komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Podpisanie umowy na przebudowę drogi gminnej - ulicy Lotniczej w Babimoście

DSC 0434W dniu 10.lipca b.r. Burmistrz Babimostu- Bernard Radny oraz Skarbnik Gminy- Jadwiga Furman, podpisali umowę na przebudowę drogi gminnej- ulicy Lotniczej w Babimoście. Prace wykona Firma „DROG – BUD”.

Inwestycja obejmuje wykonanie nowej nawierzchni z masy asfaltowej na odcinku od przejścia dla pieszych przy Centrum Sportu i Rekreacji do skrzyżowania z ulicą Wolsztyńską (4.000m2). Rozwiązanie projektowe: wyrównanie istniejącej nawierzchni, oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych, wzmocnienie nawierzchni siatką włókien szklanych, frezowanie korekcyjne oraz nowa masa asfaltowa. W ostatnim czasie w obrębie drogi Zakład Usług Komunalnych wykonał kanalizację deszczową, natomiast firma z Siedlca jest w trakcie wykonania nowych krawężników oraz cieków przykrawężnikowych na całej długości drogi. Zadanie będzie zakończone do końca miesiąca sierpnia b.r. Całkowity koszt zadania to 570 tys. zł.

DSC 0434

DSC 0437

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK