1663 ASF


jarmark2019


 

komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


79-rocznica wybuchu II wojny światowej

01.09.2018-17Wrzesień kojarzy się wszystkim z zakończeniem wakacji i rozpoczęciem roku szkolnego. Nie zawsze jednak tak było… nie możemy zapomnieć, co wydarzyło się 1 września 1939 roku.

Mimo niesprzyjającej pogody, w rocznicę wybuchu II wojny światowej, pod obeliskiem na Placu Powstańców Wielkopolskich zostały złożone wiązanki kwiatów, aby upamiętnić tych, co polegli w walce.

Hołd ofiarom oddał Burmistrz Babimostu Bernard Radny wraz ze swoim zastępcą oraz Sekretarzem Gminy, przedstawiciele Rady Miejskiej, Szkoły Podstawowej w Babimoście, organizacji społecznych, stowarzyszeń naszej Gminy.

Zapraszamy do galerii

01.09.2018-1
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK