1663 ASF


jarmark2019


 

komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Kolejne wyróżnienie dla Gminy Babimost i Burmistrza

20180926 133323Podczas Gali Sportowej Polski w dniu 26 września 2018 r. w Warszawie Gmina Babimost została laureatem IX edycji wyróżnienia „SPORTOWA GMINA 2018”. Burmistrz Babimostu Bernard Radny został laureatem wyróżnienia „LIDERÓW SPORTOWEJ POLSKI” za aktywne budowanie sportowego oblicza swojego miasta i Gminy, za inwestycje w rozwój infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, działania na rzecz upowszechniania sportu dzieci i młodzieży, wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych oraz osobiste zaangażowanie.

Wyróżnienie to otrzymali prezydenci, burmistrzowie i wójtowie, którzy konsekwentnie angażowali się w budowę Sportowej Polski, uzyskując wielokrotnie tytuł „Sportowa Gmina”, z uwzględnieniem w szczególności kadencji samorządowej 2015-2018.

Wyróżnienia wręczał Prezes Klubu Sportowa Polska Marek Zdziebłowski, który podziękował laureatom za energię, ducha sportowego i za to ,że kochają sport oraz Monika Filipiuk członek i założyciel Klubu Sportowa Polska. Nagrody wręczali również przyjaciele Sportowej Polski, wybitny polski zapaśnik, prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzej Supron, piłkarz i trener piłkarski Piotr Świerczewski oraz aktor teatralny i filmowy Tomasz Stockinger.

20180926 133323

20180926 133337

DSC 0044

BRN3C2AF4219FAC 001432

DSC 0047

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK