Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Samorządowy Informator

button-14

Wszyscy potrzebujemy informacji, wszyscy chcemy być dobrze poinformowani. Jako mieszkańcy Gminy Babimost, chcemy wiedzieć szybko o nadchodzących niebezpieczeństwach związanych z gwałtownymi zmianami pogody, chcemy wiedzieć wcześniej, jeśli w naszej miejscowości nie będzie prądu czy wody, jak długo potrwa usuwanie skutków awarii.
Informacje tego typu, jak i znacznie przyjemniejsze, o nadchodzących imprezach, wydarzeniach sportowych, od dziś każdy może otrzymać na swój telefon komórkowy- prosto, szybko, bez dodatkowych opłat.
Mając powyższe na uwadze Gmina Babimost uruchamia bezpłatny Samorządowy Informator.

W systemie możesz zarejestrować się na dwa sposoby. Szczegóły w ulotkach poniżej.

Babimost ulotka KOMUNIKATOR   Babimost ulotka KOMUNIKATOR2

Zapraszamy do korzystania z systemu powiadamiania. Nic to nie kosztuje, a może dostarczyć Państwu informacji o imprezach, wydarzeniach czy niebezpieczeństwach, które to informacje mogłyby umknąć uwadze– w końcu informacje umieszczane w prasie, na stronie internetowej czy w radiu nie dotrą w jednym momencie do każdego, a tymczasem telefon komórkowy ma 99% z nas!

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK