Informuję, że dnia 23 października 2017 roku o godz. 1400 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Gagarina 21 w Babimoście odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej, podczas którego zostanie omówiony projekt uchwały w sprawie nadania nazw nowych ulic – obecna ul. Polna.

Zapraszam zainteresowanych mieszkańców.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej

Tadeusz Maszewski


KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Samorządowy Informator

button-14

Wszyscy potrzebujemy informacji, wszyscy chcemy być dobrze poinformowani. Jako mieszkańcy Gminy Babimost, chcemy wiedzieć szybko o nadchodzących niebezpieczeństwach związanych z gwałtownymi zmianami pogody, chcemy wiedzieć wcześniej, jeśli w naszej miejscowości nie będzie prądu czy wody, jak długo potrwa usuwanie skutków awarii.
Informacje tego typu, jak i znacznie przyjemniejsze, o nadchodzących imprezach, wydarzeniach sportowych, od dziś każdy może otrzymać na swój telefon komórkowy- prosto, szybko, bez dodatkowych opłat.
Mając powyższe na uwadze Gmina Babimost uruchamia bezpłatny Samorządowy Informator.

W systemie możesz zarejestrować się na dwa sposoby. Szczegóły w ulotkach poniżej.

Babimost ulotka KOMUNIKATOR   Babimost ulotka KOMUNIKATOR2

Zapraszamy do korzystania z systemu powiadamiania. Nic to nie kosztuje, a może dostarczyć Państwu informacji o imprezach, wydarzeniach czy niebezpieczeństwach, które to informacje mogłyby umknąć uwadze– w końcu informacje umieszczane w prasie, na stronie internetowej czy w radiu nie dotrą w jednym momencie do każdego, a tymczasem telefon komórkowy ma 99% z nas!

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji