1663 ASF


komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Podpisanie umowy na wodomierze radiowe

DSC 0950W dniu 15.01.2019r. Burmistrz Babimostu Bernard Radny oraz Skarbnik Gminy Pani Jadwiga Furman podpisali umowę z Przedsiębiorstwem Handlowo Usługowym METERING Anna Moder z Buczka (województwo Łódzkie) na realizację zadania pn. „Dostawa wodomierzy radiowych oraz systemu zdalnego odczytu” na kwotę brutto 562.112,46zł.

W ramach ww. umowy zostaną wymienione wodomierze na terenach wiejskich: Podmokle Małe, Podmokle Wielkie, Laski, Zdzisław, Nowe Kramsko, Stare Kramsko, Kolesin, Janowiec oraz na terenie Babimostu. Łącznie 1243szt. wodomierzy.

Termin realizacji zadania to 31.08.2019r.

WW. zadanie, to druga część projektu realizowanego przez Gminę Babimost. W pierwszej części projektu - dostarczono sprzęt i licencje oraz wdrożono moduły oprogramowania dziedzinowego w Zakładzie Usług Komunalnych w Babimoście.

Zadanie realizowała firma Perceptus z Zielonej Góry za kwotę 178.965,00zł brutto w terminie od 11.05.2018r. do 09.07.2018r.

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu pn. ”Rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez wdrożenie kompleksowego systemu e-usług dla ludności świadczonych przez przedsiębiorstwa wodociągowo – kanalizacyjne na terenie 9 powiatów województwa lubuskiego: krośnieńskiego, międzyrzeckiego, nowosolskiego, słubickiego, sulęcińskiego, wschowskiego, zielonogórskiego, żagańskiego i żarskiego”. WW. projekt uzyskał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 w wysokości 85,00% kosztów kwalifikowalnych.

DSC 0950

DSC 0953

logo0119

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK