dzdz2020


UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Symboliczny czek na dofinansowanie remontu dróg gminnych

IMG-20190521-WA0000W dniu 20.05.2019 r. w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim Burmistrz Babimostu Bernard Radny odebrał z rąk Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka symboliczny czek na dofinansowanie remontu dróg gminnych.

Mają one zostać wyremontowane za pieniądze w ramach Funduszu Dróg Samorządowych, który kilka miesięcy temu ogłosił Premier. Gmina Babimost na powyższy cel otrzyma kwotę 1 348 411 zł. Fundusz Dróg Samorządowych to program, na który gmina otrzymała 50 % dofinansowania o wartości kosztorysowej projektu. Kwota jest przeznaczona na przebudowę dróg – ulic: Kopernika, Polna i Łąkowa – w Nowym Kramsku. Powyższe zadanie wycenione jest na kwotę 2 696 822 zł. Symboliczny czek Burmistrz Babimostu odebrał w obecności Premiera Mateusza Morawieckiego. W spotkaniu uczestniczyli m.in. również Elżbieta Rafalska – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Jerzy Materna - Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

IMG-20190521-WA0000

IMG-20190521-WA0001

IMG-20190521-WA0002

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK