1663 ASF


komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Rozpoczęcie XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej chłopców U-14

oom 4325.06.2019 r. w Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście rozpoczęła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej chłopców U-14. W uroczystości otwarcia uczestniczyli Burmistrz Babimostu - Bernard Radny, Burmistrz Zbąszynka - Wiesław Czyczerski, Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej - Robert Skowron, Przedstawiciele Komisji Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego - Januariusz Stodolny oraz Henryk Wawrowski.

Sportowców i gości w ciepłych słowach powitał Burmistrz Babimostu - Bernard Radny, a otwarcia Olimpiady dokonał Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej - Robert Skowron. Uroczystość rozpoczęła się od defilady reprezentacji Związków Piłki Nożnej: Podlaski, Lubelski, Śląski, Zachodniopomorski, Kujawsko-Pomorski, Mazowiecki, Małopolski, Dolnośląski. Kolejnym punktem otwarcia było ślubowanie zawodników i sędziów. Ślubowania sędziów dokonał sędzia Paweł Łapkowski, natomiast zawodników - Piotr Pardel, zawodnik Zachodniopomorskiego ZPN - aktualnego Mistrza Polski do lat 14.

Oficjalne zakończenie turnieju odbędzie się 30.06.2019 r. o godzinie 12:00. Szczegółowe informacje na temat Olimpiady na stronie www.csir.babimost.pl

 

Źródło: www.csir.babimost.pl

Zapraszamy do galerii
phoca thumb l oom 5

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK