1663 ASF


komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Nowe ławki w parku

19.07.2019-2Park mieszczący się przy ulicy Żwirki i Wigury stał się miejscem wypoczynku dla mieszkańców, dlatego w ostatnich dniach zostały tam zamontowane nowe ławki parkowe i kosze na śmieci.

Koszt zakupu i montażu ławek i koszów na śmieci to około 14000,00. Nowe ławki i kosze zastąpiły stare, które zostały zdemontowane i przeznaczone do utylizacji. Bardzo staraliśmy się dobrać najbardziej odpowiednie lokalizacje, tak, aby nowe urządzenia jak najlepiej służyły mieszkańcom. Urząd Miejski w Babimoście systematycznie pracuje nad poprawą wyglądu naszego miasta, poprzez inwestycje w małą architekturę, a także dokonywanie nowych nasadzeń, dbanie o zieleń i koszenie trawników. Staramy się, aby komfort korzystania z terenów zielonych w naszym mieście sukcesywnie się podnosił. Prosimy o używanie nowych elementów infrastruktury zgodnie z ich przeznaczeniem, ponieważ niestety nadal borykamy się z problemem uszkadzania zarówno ławek, jak i koszów na śmieci i oznakowania drogowego.

Zapraszamy do galerii

19.07.2019-3
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK