UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


 

 info2907


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


Prace przy ścieżce rowerowej na odcinku Podmokle Małe - Babimost

26.08.2019-1Trwają prace przy ścieżce rowerowej na odcinku Podmokle Małe - Babimost, mające na celu usunięcie obejścia działki osoby fizycznej, która nie wyraziła zgody na jej budowę.

Brak zgody właściciela nieruchomości nie pozwolił gminie wybudować ścieżkę w linii prostej jak na pozostałych działkach. Aby zrealizować inwestycję dofinansowywaną ze środków Unii Europejskiej gmina zmuszona była uzyskać zgodę na wejście z robotami w pas drogowy drogi powiatowej. Z uwagi na to, że proces wywłaszczeniowy został zakończony, gmina aktualnie realizuje prace mające na celu wyprostowanie przedmiotowej ścieżki, co znacznie ułatwi rowerzystom korzystanie ze ścieżki i poprawi ich bezpieczeństwo.

Zapraszamy do galerii

26.08.2019-5
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK