1663 ASF


jarmark2019


 

komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Mecz piłki nożnej kobiet z udziałem gwiazd Telewizji Polskiej

28.09.2019-180W sobotę 28.09.2019r. odbył się towarzyski mecz kobiecej piłki nożnej, w którym zagrały gwiazdy Telewizji Polskiej kontra reprezentacja z Gminy Babimost. W drużynie TVP wystąpiły m.in. Kamila Ścibiorek, Kasia Czapla, Katarzyna Chorzępa.

Obie reprezentacje wyszły na bisko prowadzone przez dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem” przy akompaniamencie Orkiestry Dętej OSP Babimost. Mecz zakończył się wynikiem 5: 0 dla reprezentacji Gminy Babimost. Każda z uczestniczek meczu otrzymała pamiątkowy medal, który wręczył Burmistrz Babimostu Bernard Radny. Wydarzenie zgromadziło wielu miłośników piłki nożnej oraz fanów Telewizji Polskiej.

Zapraszamy do galerii

28.09.2019-124

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK