UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


 

 info2907


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


15-lecie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół w Babimoście

05.10.2019-35„…Choć czas jak rzeka jak rzeka płynie, unosząc w przeszłość tamte dni…” /Czesław Niemen/

W dniu 05.10.2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół w Babimoście obchodziło jubileusz 15-lecia swojego istnienia. Przez te lata członkowie stowarzyszenia mieli okazję wziąć udział w wielu przedsięwzięciach o charakterze lokalnym i ogólnopolskim. Mogli skorzystać z turnusów rehabilitacyjnych, a także z wyjazdów i spotkań integracyjnych. Obecnie grupa liczy 70 członków, a Prezes jest pani Teresą Chromińską.

Uroczystość rozpoczęła się występem młodej skrzypaczki Jagody Urbanowicz, uczennicy klasy szóstej Szkoły Podstawowej. Natomiast pani Prezes wraz ze swoim zastępcą panią Teresą Ostrowską przedstawiły w prezentacji multimedialnej historię 15-lat działalności stowarzyszenia. W obchodach jubileuszu wziął udział Burmistrz Babimostu Bernard Radny, który pełnił patronat honorowy nad jubileuszem. Włodarz naszej Gminy wręczył na ręce pani Teresy Chromińskiej statuetkę, życząc wszystkim członom organizacji dalszych sukcesów w realizacji kolejnych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. W uroczystości wzięła udział posłanka pani Katarzyna Ossos, członkowie pozostałych organizacji i stowarzyszeń naszej Gminy, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze, Nadleśnictwa Babimost, firmy TFP, Banku Spółdzielczego Siedlec, jak również zaprzyjaźnieni członkowie stowarzyszenia osób niepełnosprawnych w Bytomiu Odrzańskim oraz byli członkowie, którzy przyczynili się do powstania stowarzyszenia.

Zapraszamy do galerii

05.10.2019-32
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK