1663 ASF


komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Koncert. „Czesław Niemen - na dwa serca”.

05.10.2019-12W dniu 05.10.2019 r. w ramach Lubuskiego Tygodnia Seniora w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbył się piękny koncert pt. „Czesław Niemen - na dwa serca”.

Utwory z repertuaru znanego artysty wykonali Maciej Wróblewski z Zielonej Góry i Jarosław Królikowski z Wrocławia pod przewodnictwem Prezesa Stowarzyszenia pamięci Czesława Niemena w Świebodzinie - Jana Edwarda Czachora. Muzyka jaką usłyszeliśmy w minioną sobotę cieszyła się uznaniem licznie zgromadzonej publiczności, która wraz z wykonawcami śpiewała znane wszystkim utwory. Na koniec muzycy zaśpiewali piosenki z własnego repertuaru, podbijając serca widzów. Wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami.

Więcej na temat koncertu można przeczytać na stronie www.gokbabimost.pl

Zapraszamy do galerii

05.10.2019-21
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK