dzienbabciidziadka2020-2


 1663 ASF


komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Koncert Noworoczny 2019

29.12.2019-1„Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, można stwierdzić, że żadna dziedzina sztuki nie porusza ani nie wpływa na podświadomość tak, jak muzyka” David Crossby

29 grudnia 2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbył się niepowtarzalny noworoczny koncert muzyki klasycznej i operowej, na który Burmistrz Babimostu Bernard Radny zaprosił radnych Rady Miejskiej, kierowników i dyrektorów zakładów pracy, podległych placówek i jednostek organizacyjnych, sołtysów, członków stowarzyszeń i organizacji, jak również osoby działające społecznie na rzecz środowiska lokalnego.

Na scenie zaprezentowali się doświadczeni artyści: Pan Bartosz Kuczyk - absolwent Poznańskiej Szkoły Chóralnej, Pan Mirosław Niewiadomski, który studiował na Wydziale Wokalno Aktorskim Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi ,Pani Emilia Zielińska, absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Pani Anna Michalak - absolwentka Akademii Muzycznej oraz Studium Sztuki Wokalnej w Poznaniu, Pan Mariusz Ruta -absolwent Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi oraz Pani Marina Ostapei - urodzona w Kijowie w rodzinie o ukształtowanych artystycznych tradycjach, tancerka Teatru Narodowego w Kijowie.

Wykonawcy koncertu byli pełni uroku, dowcipni i błyskotliwi, profesjonalni aktorsko i wokalnie. Podczas występów cieszyli melomanów wyjątkowymi kreacjami, a ich duety i solowe występy były perfekcyjnie dopracowane choreograficznie. Na miłośników pięknych melodii czekał nieodparty czar złotych przebojów operetki, czyli nastrojowe arie i duety.

Koncert Noworoczny spotkał się z dużym aplauzem ze strony publiczności. Zgromadzeni na sali goście śpiewali razem z artystami znane wszystkim utwory.

Zapraszamy do galerii

29.12.2019-33

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK