dzienbabciidziadka2020-2


 1663 ASF


komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za nami

12.01.2020-37Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za nami. Tegoroczne hasło „Wiatr w Żagle” dla Dziecięcej Medycyny Zabiegowej. 

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. 12.01.2020 r. po raz kolejny Babimost włączył się do akcji WOŚP. Tym razem graliśmy dla dziecięcej medycyny zabiegowej na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, który ratuje życie oraz zdrowie chorym dzieciom z przekazaniem dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Od godziny 7:30 na ulicach pojawili się wolontariusze  z kolorowymi skarbonkami, którzy  wytrwale kwestowali do późnego wieczora. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Babimoście, Zespołu Edukacyjnego w Podmoklach Małych, Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku „Wiolinki". Nie zabrakło również dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem” w Babimoście. Na zakończenie zaprezentowała się sekcja wokalna oraz koncert grupy wokalnej „Face To Face”, występ sekcji tanecznej Jump Studio Tańca Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście. Uroczystość umilił Koncert Grupy THE BEST. Kulminacyjnym punktem wydarzenia było światełko do nieba, które w tym roku miało formę zimnych ogni. Udało nam się zebrać  kwotę 19.676,27 zł, w tym z licytacji 5.020,00 zł.

Jest to znacznie większa kwota od tej z roku ubiegłego dzięki  ludziom dobrego serca,  dla których ważny jest drugi człowiek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, Stowarzyszeniu Lepsza Przyszłość, KGW z Nowego Kramska oraz osobom, które zaangażowały się w organizację Finału!

SIEMA!!!

Źródło: www.gokbabimost.pl

12.01.2020-28
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK