1663 ASF


!     !     !

 

koronawirus baner

 


spisRolny


UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


 

 info2907


 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za nami

12.01.2020-37Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za nami. Tegoroczne hasło „Wiatr w Żagle” dla Dziecięcej Medycyny Zabiegowej. 

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. 12.01.2020 r. po raz kolejny Babimost włączył się do akcji WOŚP. Tym razem graliśmy dla dziecięcej medycyny zabiegowej na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, który ratuje życie oraz zdrowie chorym dzieciom z przekazaniem dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Od godziny 7:30 na ulicach pojawili się wolontariusze  z kolorowymi skarbonkami, którzy  wytrwale kwestowali do późnego wieczora. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Babimoście, Zespołu Edukacyjnego w Podmoklach Małych, Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku „Wiolinki". Nie zabrakło również dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem” w Babimoście. Na zakończenie zaprezentowała się sekcja wokalna oraz koncert grupy wokalnej „Face To Face”, występ sekcji tanecznej Jump Studio Tańca Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście. Uroczystość umilił Koncert Grupy THE BEST. Kulminacyjnym punktem wydarzenia było światełko do nieba, które w tym roku miało formę zimnych ogni. Udało nam się zebrać  kwotę 19.676,27 zł, w tym z licytacji 5.020,00 zł.

Jest to znacznie większa kwota od tej z roku ubiegłego dzięki  ludziom dobrego serca,  dla których ważny jest drugi człowiek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, Stowarzyszeniu Lepsza Przyszłość, KGW z Nowego Kramska oraz osobom, które zaangażowały się w organizację Finału!

SIEMA!!!

Źródło: www.gokbabimost.pl

12.01.2020-28
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK