akrobaty


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


7. Polish Cup 2012

W Babimoście zakończony został Międzynarodowy Turniej Unihokeja kobiet w kategorii U19 - 7. Polish Cup 2012. Oprócz reprezentacji Polski w turnieju wystąpiły drużyny Czech, Niemiec, Norwegii, Słowacji i Szwajcarii. Pierwsze miejsce w turnieju zdobyły Czeszki, a kolejne miejsca na podium zajęły Słowaczki i Szwajcarki. Na 4 miejscu uplasowała się reprezentacja Polski przed Norweżkami i Niemkami. Mecze naszej kadry zakończyły się wynikami: z Czechami 6:12, Słowacją 1:5, Szwajcarią 3:6, Niemcami 7:3 i Norwegią 5:2. Polki pozytywnie zaskoczyły kibiców swoją grą, uzyskując w meczach z wyżej notowanymi rywalkami bardzo dobre wyniki. Podczas uroczystego zakończenia wybrana została „złota szóstka” turnieju, w której znalazły się: rozgrywająca - Fabianne Walther, prawoskrzydłowa - Ramona Ludwig (obie Szwajcaria), lewoskrzydłowa – Magdalena Klimowa (Czechy), prawa obrona – Weronika Noga (Polska), lewa obrona – Katarina Klapitova (Słowacja) oraz bramkarka – Sofie Francova (Czechy). Atrakcyjny przerywnik podczas przerw rozgrywanych meczów stanowiły występy artystyczne przedszkolaków z niepublicznego przedszkola w Babimoście, Joanny Kupś z sekcji wokalnej Gminnego Ośrodka Kultury oraz Strażackiej Orkiestry Dętej z Babimostu.

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK