akrobaty


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Zgrupowanie treningowe niemieckiego klubu sportowego S.V.Döbern w Babimoście

Jak co roku niemiecki klub sportowy S.V. Döbern przyjechał do Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście na zimowe zgrupowanie treningowe. Przez trzy dni odbyły się treningi, które miały na celu przygotować kondycyjnie piłkarzy do sezonu wiosennego. Zgrupowanie odbyło się w dniach 10-12.02.2012r. Treningi przeprowadzone zostały na dworze pomimo mrozu. Piłkarzom nie przeszkadzały panujące niskie temperatury. W sobotę rozegrany został turniej halowej piłki nożnej pomiędzy drużynami z S.V.Döbern i z zaprzyjaźnionego klubu sportowego LKS KLON. W godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie w salce konferencyjnej naszego Centrum. Celem spotkania było zaplanowanie i omówienie turnieju piłki nożnej pomiędzy polsko-niemieckimi klubami sportowymi z gmin partnerskich. Turniej rozegrany zostanie w dniu 01.09.2012r na nowo wybudowanym stadionie, podczas obchodów uroczystości 5-lecia istnienia Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście. W spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Babimostu Bernard Radny, dyrektor CSiR Zdzisław Krupa, prezes LKS KLON Stanisław Golusik, radna Rady Miejskiej Jolanta Bordulak, przedstawiciele S.V.Döbern: kierownik działu piłkarskiego Sigfrid Schulz, trener Peter Prohaska, opiekun grupy piłkarskiej Thomas Bötcher oraz specjalista ds. współpracy transgranicznej Sławomira Stoll-Scheer.

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK