W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


komunalka-info


Zakończenie roku szkolnego klas III Gimnazjum

Dnia 28 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego trzecich klas Gimnazjum z Zespołu Szkół w Babimoście. Część oficjalną nasi gimnazjaliści rozpoczęli pięknym Polonezem. Uroczystości towarzyszyły władze Gminy – Burmistrz Babimostu, Pan Bernard Radny oraz jego zastępca – Pan Zbigniew Woziński. Towarzyszył im również Przewodniczący Rady Miejskiej – Pan Henryk Paciejewski, a także Przewodniczący Komisji Budżetowej, Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych – Pan Witold Sypniewski.
Najlepsi absolwenci zostali wyróżnieni statuetkami oraz dyplomami dyrekcji szkoły – Pani Ewy Pietrusiewicz. Burmistrz Babimostu nagrodził tych gimnazjalistów dyplomami za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.


Najlepszymi uczniami III klas Gimnazjum z Zespołu Szkół w Babimoście okazali się:
1. Martyna Śliwa ze średnią 5,70
2. Weronika Makarowicz - 5,44
3. Damian Radny - 5,39
4. Michał Radny - 5,39
5. Agnieszka Gołębiowska - 5,33
6. Sebastian Schmidt - 5,33
7. Ewelina Spiralska - 5,17
8. Marcin Radis - 5,11
9. Patrycja Heyduk - 5,00
10. Karolina Jagos - 5,00

Serdecznie gratulujemy.
Docenieni zostali również uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w konkursach matematycznych, plastycznych, bezpieczeństwa o ruchu drogowym, jak również najlepsi sportowcy, otrzymując dyplomy od dyrekcji i nauczycieli szkoły. Podziękowano także gimnazjalistom, którzy pełnili wolontariat WOŚP.

Nie można było zapomnieć o najważniejszych osobach w życiu uczniów – rodzicach, którzy swoim poświęceniem przyczynili się do sukcesów swoich dzieci. Otrzymali oni podziękowania od uczniów w formie zaśpiewanej piosenki, natomiast Pani dyrektor Zespołu Szkół w Babimoście obdarowała ich dyplomami. Złożono podziękowania gronu nauczycielskiemu za trud i poświęcenie w kształcenie naszej młodzieży.
Po części oficjalnej, uczniowie pokazali swoje umiejętności artystyczne. Uroczystości towarzyszyły liczne piosenki zaśpiewane przez naszą młodzież. Na koniec absolwenci pokazali w sposób komiczny scenki z życia szkoły.
Życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych, w życiu osobistym, oraz udanych, szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

Zapraszamy do galerii

Foto_51

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK