1663 ASF


komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Kadra narodowa siatkarzy w Babimoście

12 lipca 2012 roku miało miejsce w Babimoście niecodzienne wydarzenie. Kilkuset osobowa grupa kibiców z Babimostu i okolic powitała na lotnisku kadrę polskich siatkarzy, którzy zwyciężyli kilka dni temu w Lidze Światowej odnosząc pierwszy, tak ogromny sukces w tych rozgrywkach. Powitanie było owacyjne. Przy akompaniamencie kapeli koźlarskiej kibice odśpiewali siatkarzom, ich trenerom i działaczom gromkie sto lat, a sportowcy odwdzięczyli się składając setki autografów. Przylot siatkarzy związany jest z rozgrywanym w dniach 20-22 lipca 2012 w Zielonej Górze X Memoriałem Huberta Jerzego Wagnera, w którym oprócz Polaków zagrają drużyny z Argentyny, Niemiec i Iranu. Memoriał będzie ostatnim przygotowaniem do Igrzysk Olimpijskich w Londynie, które rozpoczną się już 27 lipca. Życzymy naszym siatkarzom sukcesu na turnieju olimpijskim i zajęcia medalowego miejsca.

 

 

 

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK