W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


komunalka-info


Gmina Fair Play

7 grudnia 2012 roku Burmistrz Babimostu Bernard Radny odebrał w Warszawie wyróżnienie honorowe i diamentową Statuetkę Gmina Fair Play 2012 w konkursie, który już od 11 lat promuje najbardziej aktywne i prorozwojowe gminy w naszym kraju.  Organizatorem Konkursu "Gmina Fair Play  Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji” jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Wszystkie otrzymane dotąd nagrody i wyróżnienia świadczą o tym, że Babimost od lat konsekwentnie realizuje strategię rozwoju gminy, która jest zauważana i doceniana przez największe autorytety i instytucje w naszym kraju.  Głównym celem wszystkich podejmowanych działań jest  poprawa jakości życia naszych mieszkańców.

Zapraszamy do galerii

foto 7 20121212 2021283740

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK