Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Złote Gody

03.12.2013-8W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście, w dniu 03.12.2013 r. miało miejsce uroczyste wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Burmistrz Babimostu – Bernard Radny zaprosił 12 par, które świętowały swój jubileusz. Wśród wyróżnionych znalazły się pary z 50-letnim stażem małżeńskim: Państwo Janina i Teodor Brożek, Gertruda i Edward Forelle, Felicja i Roman Frącek, Agnieszka i Konrad Kania, Krystyna i Leon Kaźmierczak, Anna i Piotr Marynowicz, Teresa i Ludwik Nitschke, Elżbieta i Bogdan Rojek, Maria i Horst Sadowscy, Czesława i Feliks Wieczorek.

Burmistrz w imieniu prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odznaczył jubilatów medalem „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, wręczył dyplomy gratulacyjne oraz kwiaty. Złożył Jubilatom wyrazy uznania i szacunku oraz życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i dalszych szczęśliwych lat wspólnego życia. Dwie pary, ze względów zdrowotnych, nie mogły uczestniczyć w uroczystości, byli to: Marianna i Fred Kmiotek – para, która obchodziła w tym roku 60-lecie pożycia małżeńskiego oraz Maria i Kazimierz Marciniec, którzy świętowali 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Do Państwa Marianny i Freda Kmiotek Burmistrz udał się osobiście wręczając odznaczenia, okolicznościowy dyplom z okazji 60-tej rocznicy ślubu oraz kwiaty w miejscu ich zamieszkania. Natomiast druga para nie otrzymała wyróżnienia ze względu na nieobecność osoby na terenie naszej Gminy.

Zapraszamy do galerii

03.12.2013-5

 

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31141087
Goście 42
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji