Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim - spotkanie dotyczące projektu w dniu 28.11.2017r.


  KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Gminna Wigilia 2013

20.12.2013-12Podtrzymując coroczną tradycję gminnego spotkania opłatkowego, Burmistrz Babimostu Bernard Radny, 20 grudnia 2013 r., zaprosił do sali Gminnego Ośrodka Kultury radnych Rady Miejskiej, kierowników i dyrektorów podległych placówek oraz zakładów pracy, sołtysów, członków zarządów gminnych stowarzyszeń i organizacji, osób działających społecznie na rzecz środowiska lokalnego, przedstawicieli Straży Pożarnej, w tym seniorów strażaków oraz laureatów nagród Burmistrza Babimostu w 2013 roku. Zgromadzonych gości w atmosferę świąt przeniósł występ barytona pochodzącego z ziemi lubuskiej (z Bledzewa) - Andrzeja Batora.

Burmistrz złożył zaproszonym gościom najserdeczniejsze życzenia radosnych, zdrowych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego 2014 roku.

Zapraszamy do galerii

20.12.2013-16

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK