Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

List gratulacyjny Radnych Rady Miejskiej w Babimoście

30.12.2013-1W dniu 30 grudnia odbyła się ostatnia w mijającym 2013 roku sesja Rady Miejskiej w Babimoście, podczas której Radni uchwalili budżet Gminy na 2014 rok. Jak co roku Przewodniczący Rady złożył wszystkim obecnym życzenia noworoczne. Miłym elementem sesji było wręczenie Burmistrzowi Babimostu w imieniu radnych Rady Miejskiej w Babimoście listu gratulacyjnego za osobisty wkład w bardzo dynamiczny rozwój Gminy i otrzymanie wielu nagród i wyróżnień oraz zdobycie w bieżącym roku dwóch osobistych, prestiżowych wyróżnień: nagrodę im. Grzegorza Palki i tytuł ,,Samorządowy Menedżer Roku 2013‘’.

Burmistrz podziękował radnym Rady Miejskiej za wsparcie w działaniach na rzecz i rozwój naszej Gminy. Zaznaczył, że rozwój Gminy oparty jest o wizję, która jest od początku skutecznie realizowana, gdzie przedstawia się obraz jak Gmina wyglądała, jaki jest stan obecny, i jaki będzie za kilka i kilkanaście lat. Biorąc powyższe pod uwagę realizuje się rozwój Gminy między innymi poprzez inwestowanie w obiekty publiczne, a także prowadzi się skuteczne działania z podmiotami gospodarczymi. Podsumowując swoją wypowiedź Burmistrz zaznaczył, że gdy popatrzymy, ile na przestrzeni lat zrobiliśmy, to możemy być z siebie zadowoleni i dumni z tego, iż mieszkamy w Gminie Babimost.

Zapraszamy do galerii

30.12.2013-6
GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31052353
Goście 93
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji