Informuję, że dnia 23 października 2017 roku o godz. 1400 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Gagarina 21 w Babimoście odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej, podczas którego zostanie omówiony projekt uchwały w sprawie nadania nazw nowych ulic – obecna ul. Polna.

Zapraszam zainteresowanych mieszkańców.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej

Tadeusz Maszewski


KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Międzynarodowy Dzień Kobiet 2014

Foto-1W piątek 28.02. Burmistrz Babimostu został zaproszony wraz z osobami towarzyszącymi przez Stowarzyszenie Diabetyków oraz Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Organizacje te przy tej okazji zorganizowały wspólna imprezę integracyjną. W poniedziałek 3 marca, Święto Kobiet obchodziły członkinie Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Babimoście, które zrzesza nie tylko mężczyzn, ale również żony i wdowy byłych pracowników wojskowych i cywilnych naszej jednostki.

Następnego dnia Babimojski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprosił swoje członkinie na kawę i ciastko do Gminnego Ośrodka Kultury. W swoich wystąpieniach Burmistrz Bernard Radny, przypomniał genezę tego święta oraz życzył wszystkim Paniom wiele zdrowia, miłości i wszelkiej życiowej pomyślności.

Zapraszamy do galerii

Foto-45

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK