Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Międzynarodowy Dzień Kobiet 2014

Foto-1W piątek 28.02. Burmistrz Babimostu został zaproszony wraz z osobami towarzyszącymi przez Stowarzyszenie Diabetyków oraz Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Organizacje te przy tej okazji zorganizowały wspólna imprezę integracyjną. W poniedziałek 3 marca, Święto Kobiet obchodziły członkinie Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Babimoście, które zrzesza nie tylko mężczyzn, ale również żony i wdowy byłych pracowników wojskowych i cywilnych naszej jednostki.

Następnego dnia Babimojski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprosił swoje członkinie na kawę i ciastko do Gminnego Ośrodka Kultury. W swoich wystąpieniach Burmistrz Bernard Radny, przypomniał genezę tego święta oraz życzył wszystkim Paniom wiele zdrowia, miłości i wszelkiej życiowej pomyślności.

Zapraszamy do galerii

Foto-45

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK