Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Międzynarodowy Dzień Kobiet 2014

Foto-1W piątek 28.02. Burmistrz Babimostu został zaproszony wraz z osobami towarzyszącymi przez Stowarzyszenie Diabetyków oraz Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Organizacje te przy tej okazji zorganizowały wspólna imprezę integracyjną. W poniedziałek 3 marca, Święto Kobiet obchodziły członkinie Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Babimoście, które zrzesza nie tylko mężczyzn, ale również żony i wdowy byłych pracowników wojskowych i cywilnych naszej jednostki.

Następnego dnia Babimojski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprosił swoje członkinie na kawę i ciastko do Gminnego Ośrodka Kultury. W swoich wystąpieniach Burmistrz Bernard Radny, przypomniał genezę tego święta oraz życzył wszystkim Paniom wiele zdrowia, miłości i wszelkiej życiowej pomyślności.

Zapraszamy do galerii

Foto-45

 

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142393
Goście 53
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji