Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Dzień Kobiet w klimatach PRL-u

07.03.2014-10 Bernard Radny zaśpiewał piosenkę z repertuaru Haliny Kunickiej - W dniu 07.03.2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, w którym wzięło udział 120 Pań. W I części występu przybyłe kobiety wysłuchały skeczu kabaretowego, kilku piosenek oraz monologu, które zaprezentowała sekcja teatralna działająca przy GOK, pod kierunkiem Jolanty Reimann. Kolejną atrakcją wieczoru był pokaz filmu, który przedstawiał jak Dzień Kobiet obchodzono w czasach PRL-u.

Uroczystość prowadziła Pani Aneta Sybis-Jeż – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz Przewodniczący Rady Miejskiej – Pan Henryk Paciejewski, którzy zapowiadali wykonawców, przypominali, jak Dzień Kobiet obchodzono w minionych czasach oraz opowiadali dowcipy. W trakcie imprezy czynny był bufet na wzór z lat 70 i 80-tych z napojami i zakąskami. W III części na scenie wystąpili „znani” Panowie z naszej Gminy - zespół „Gmina Boys” w składzie: Burmistrz Babimostu – Bernard Radny, Zastępca Burmistrza – Zbigniew Woziński, radni Rady Miejskiej: Pan Stanisław Wieczorek, Pan Witold Sypniewski oraz Pan Stanisław Daszkiewicz. Zespół wspomagał akustyk Pan Marcin Szczechowiak – pracownik GOK-u. Po występach panowie rozdali Paniom goździki oraz rajstopy – symbole czasów PRL-u. Na koniec, dla naszych Panów wystąpiła Pani Małgorzata Radna, a także zespół wokalny Gminnego Ośrodka Kultury, w składzie: Aneta Tyndorf, Joanna Hylak, Agnieszka Waligórska i Aneta Sybis-Jeż. Impreza była bardzo udana, panowie pozyskali uznanie i serca Kobiet, o czym świadczą liczne wypowiedzi Pań, które brały udział w uroczystości.

Więcej na stronie „GOK Babimost”

Zapraszamy do galerii

07.03.2014-7

GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31118392
Goście 53
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji