Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim - spotkanie dotyczące projektu w dniu 28.11.2017r.


  KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Gminny Dzień Kobiet – Spotkanie Członkiń Kół Gospodyń Wiejskich

10.03.2014-3Dnia 10 marca 2014 r. na sali wiejskiej w Nowym Kramsku, odbył się kolejny, Gminny Dzień Kobiet zorganizowany w tym roku przez Koło Gospodyń Wiejskich w Kolesinie. W spotkaniu wzięło udział 90 Pań z 6 Kół Wiejskich: Kolesin, Laski, Nowe Kramsko, Podmokle Małe, Podmokle Wielkie oraz Stare Kramsko. W trakcie wieczoru na scenie wystąpił zespół „Gmina Boys”, w składzie: Burmistrz Babimostu – Bernard Radny, Zastępca Burmistrza – Zbigniew Woziński, radni Rady Miejskiej: Pan Stanisław Wieczorek, Pan Witold Sypniewski oraz Pan Stanisław Daszkiewicz.

Zespół wspomagał akustyk Pan Marcin Szczechowiak – pracownik GOK-u. Panowie zaprezentowali szereg hitów muzycznych z lat 60,70 i 80-tych, m.in.: utwór „Ach, te baby” z repertuaru Andrzeja Zauchy, „Pszczółkę Maję” – Zbigniewa Wodeckiego, „Orkiestry Dęte” – Haliny Kunickiej, „Pospieszny pociąg 8.02” – Krzysztofa Krawczyka, „Wypijmy za błędy” – Ryszarda Rynkowskiego, „Cała sala śpiewa z nami” – Jerzego Połomskiego., „Nie płacz kiedy odjadę” – Marino Marini oraz „Na zdrowie Pań” – Edwarda Hulewicza.

Uroczystość prowadziła Pani Aneta Sybis-Jeż – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz Przewodniczący Rady Miejskiej – Pan Henryk Paciejewski, którzy zapowiadali wykonawców i opowiadali dowcipy. Po występach panowie rozdali Paniom kwiaty oraz słodki upominek. Burmistrz Bernard Radny złożył wszystkim Paniom życzenia wręczając wiązankę kwiatów na ręce Przewodniczącej KGW w Kolesinie – Pani Krystynie Figlarek,

Ponieważ 10.03. przypadał Dzień Mężczyzny, dla panów zgromadzonych na uroczystości, wystąpiła Pani Małgorzata Radna, która zaśpiewała włoski przebój „Miłość w Portofino”, po polsku, do słów Agnieszki Osieckiej.Z dedykacją dla Panów wystąpił także zespół wokalny Gminnego Ośrodka Kultury, w składzie: Aneta Tyndorf, Joanna Hylak, Agnieszka Waligórska i Aneta Sybis-Jeż, który zaśpiewał piosenkę „Zabiorę Cię” z repertuaru zespołu Kancelarya.

Na koniec zaprezentował się Młodzieżowy Zespół Taneczny ze Starego Kramska.

Zapraszamy do galerii

10.03.2014-32

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK