Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Innowacyjne metody ogrzewania obiektów

14.03.2014-1Przy Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście trwają prace termo-modernizacyjne, jednym z elementów projektu jest budowa pompy ciepła z dolnym źródłem zasilania. Głównym elementem instalacji jest kolektor gruntowy oparty na 8 pionowych odwiertach o głębokości 90 m każdy, w odwierty wprowadzone będą podwójne pętle z rur PE wypełnione roztworem glikolu, końce sond zostaną połączone ze studnią rozdzielczą.

Instalacja z odwiertów poprzez studnię rozdzielczą zostanie doprowadzona do kotłowni gdzie zamontowana będzie pompa, która pobrane ciepło z sond gruntowych przetworzy w wymienniku na wodę grzewczą o temperaturze do +550C. Przyjęta w projekcie bardzo nowoczesna technologia pozyskania energii cieplnej pozwoli na duże oszczędności w kosztach eksploatacyjnych obiektu i jest działaniem proekologicznym.

Zapraszamy do galerii

14.03.2014-9

 

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31141092
Goście 50
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji