Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Gala Regionalna „Przedsiębiorstw i Gmin Fair Play”

17.04.2014-1W dniu 17.04.2014 r. w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze odbyła się Regionalna Gala Laureatów ogólnopolskiego konkursu ”Gmina i Przedsiębiorstwo Fair Play‘’. Organizatorem spotkania była Krajowa Izba Gospodarcza oraz Lubuski Urząd Marszałkowski. Najlepsi samorządowcy i przedsiębiorcy z naszego województwa otrzymali listy gratulacyjne, które wręczali: Pani Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak, posłanka Pani Bożenna Bukiewicz oraz dyrektor Instytutu Badań nad Demokracją Pan Prof. dr hab. Przemysław Kulawczuk.

Burmistrz Babimostu Bernard Radny – laureat konkursu Gmina Fair Play Samorządowy Menadżer Roku w 2013 r. w swoim wystąpieniu przedstawił gospodarcze osiągnięcia Gminy Babimost. Poinformował o planach na następne lata, zwracając uwagę na konieczność budowy obwodnicy Regionu Kozła jako podstawowej inwestycji dla dalszego rozwoju regionu. Obwodnica ta tworzy bezkolizyjny dojazd do zjazdu z autostrady A2 w Trzcielu, a także przyczyni się do dalszego rozwoju zakładów IKEA na naszym terenie. Ponadto rozwój gospodarczy terenów przy lotnisku również powiązany jest z powstaniem w/w obwodnicy.

Zapraszamy do galerii

17.04.2014-7

 

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31141084
Goście 26
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji