Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Udzielenie Burmistrzowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2013r.

28.04.2014-3W dniu 28 kwietnia 2014 roku w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się XL sesja Rady Miejskiej w Babimoście. Podczas sesji radni jednogłośnie udzielili Burmistrzowi Babimostu – Bernardowi Radnemu absolutorium z wykonania budżetu za 2013 rok. Przewodniczący Rady Miejskiej - pan Henryk Paciejewski oraz przewodniczący komisji budżetowej – pan Witold Sypniewski w imieniu wszystkich radnych złożyli podziękowania na ręce Burmistrza Babimostu oraz Skarbnik Gminy – pani Jadwigi Furman.

Burmistrz Babimostu podziękował radnym za udzielenie absolutorium. Stwierdził, że jeśli jest duże poparcie w radzie, to można wiele ryzykować i takie ryzyko jest podejmowane m.in. poprzez pozyskiwanie środków zewnętrznych na różne zadania. Podziękował wszystkim, którzy w minionym roku budżetowym udzielili swojego wsparcia.

Zapraszamy do galerii
28.04.2014-1

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31141087
Goście 38
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji