Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Mistrzostwa Świata w unihokeju Kobiet do lat 19

30.04.2014-74W hali sportowej "Olimpia" w Babimoście od środy, tj. 30.04.2014 r. rozgrywane są mecze Mistrzostw Świata w unihokeja kobiet do lat 19.

Pierwszy mecz, który został rozegrany 30.04.2014 r. pomiędzy reprezentacją Kanady a Ukrainą zakończył się wygraną Kanady 10:1.

Tego samego dnia odbył się mecz Niemiec z Austrią, w którym zwycięstwo odniosły zawodniczki drużyny niemieckiej 14:1.

Następny dzień przyniósł kolejne emocje. Drużyna Kanady stanęła do rywalizacji z Norwegią. Reprezentantki Norwegii okazały się lepsze, wygrywając mecz 2:7. Drugi mecz tego dnia rozegrał się między Niemcami a Ukrainą, gdzie Niemki pokonały swoje przeciwniczki 17:0.

02.05.2014 r. pierwszy mecz rozegrały reprezentantki Niemiec i Norwegii, w którym drużyna z Norwegii wygrała 1:4. Wieczorne spotkanie, z udziałem reprezentacji Austrii oraz Ukrainy, zakończyło się wynikiem 7:2 dla Austrii.

W kolejnym dniu Mistrzostw Świata w unihokeju kobiet, w meczu Austria - Kanada, zwycięstwo odniosły Kanadyjki, kończąc rozgrywkę wynikiem 2:14. Drugie spotkanie zagrały reprezentacje Norwegii oraz Ukrainy. Drużyna Norwegii pokonała swoje przeciwniczki 24:1.

04.05.2014 r., w hali "Olimpia" odbył się ostatni mecz mistrzostw, w którym zagrały reprezentacje Kanady i Niemec. Po zaciętej walce, zwycięstwo odniosła drużyna z Ameryki, pokonując Niemki 4:5.

Zapraszamy do galerii

01.05.2014-86
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK