Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja

03.05.2014-19Tegoroczne obchody 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się mszą świętą, w intencji Ojczyzny, w kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Babimoście.

Po uroczystości kościelnej odbył się przemarsz przez miasto z udziałem Orkiestry Dętej OSP Babimost pod obelisk na Placu Kopernika. Na miejscu przedstawiciele władz miasta Burmistrz Babimostu Bernard Radny, Zastępca Burmistrza – Zbigniew Woziński, Sekretarz Gminy – Sylwia Panaś, przedstawiciele Rady Miejskiej w Babimoście oraz zakładów pracy i organizacji społecznych z naszej Gminy złożyli kwiaty pod tablicę upamiętniającą historię uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Zapraszamy do galerii

03.05.2014-31

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
21 publikacji

FACEBOOK