Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Turniej jednostek organizacyjnych Gminy Babimost

03.05.2014-1243 maja 2014 r. podczas „Rodzinnej Majówki” zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury na terenie CSiR, odbył się turniej jednostek organizacyjnych Gminy Babimost. W imprezie wzięło udział 8 jednostek, każda w 4-osobowym składzie – Urząd Miejski, Zakład Usług Komunalnych, Biblioteka Publiczna, Zespół Szkół w Babimoście, Zespół Edukacyjny w Nowym Kramsku, Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych, Gminny Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Zdrowia.

Drużyny zdobywały punkty uczestnicząc w 8 konkurencjach (rzut strzykawką do tarczy, mumia z papieru toaletowego, karaoke, malunek kredą, picie przez słomkę, celowanie długopisem do butelki, obieranie jabłka na najdłuższą obierkę, rzut papierowym samolotem). Do punktacji został zaliczony rajd rowerowy, który zorganizowany został w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Pierwsze miejsce zdobył Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych, drugie – Gminny Ośrodek Zdrowia, trzecie – Gminny Ośrodek Kultury. Każda z drużyn dostała pamiątkowe puchary, które wręczył Burmistrz Babimostu – Bernard Radny.

Zapraszamy do galerii

03.05.2014-129

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
21 publikacji

FACEBOOK