Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Turniej jednostek organizacyjnych Gminy Babimost

03.05.2014-1243 maja 2014 r. podczas „Rodzinnej Majówki” zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury na terenie CSiR, odbył się turniej jednostek organizacyjnych Gminy Babimost. W imprezie wzięło udział 8 jednostek, każda w 4-osobowym składzie – Urząd Miejski, Zakład Usług Komunalnych, Biblioteka Publiczna, Zespół Szkół w Babimoście, Zespół Edukacyjny w Nowym Kramsku, Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych, Gminny Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Zdrowia.

Drużyny zdobywały punkty uczestnicząc w 8 konkurencjach (rzut strzykawką do tarczy, mumia z papieru toaletowego, karaoke, malunek kredą, picie przez słomkę, celowanie długopisem do butelki, obieranie jabłka na najdłuższą obierkę, rzut papierowym samolotem). Do punktacji został zaliczony rajd rowerowy, który zorganizowany został w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Pierwsze miejsce zdobył Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych, drugie – Gminny Ośrodek Zdrowia, trzecie – Gminny Ośrodek Kultury. Każda z drużyn dostała pamiątkowe puchary, które wręczył Burmistrz Babimostu – Bernard Radny.

Zapraszamy do galerii

03.05.2014-129

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142394
Goście 49
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji