jarmark2017KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


W związku z remontem przejazdu kolejowego linii nr 358 km 6,779 w m. Podmokłe Wielkie, na drodze wojewódzkiej 304, uprzejmie informujemy , że od dnia 02.12.2017r.  od godz. 08:00 do dnia 13.12.2017r. do godz. 16:00 nastąpi zamknięcie przejazdu kolejowego dla ruchu kołowego.
Dla potrzeb utrzymania ruchu zostaną wyznaczone dwa objazdy:
1) dla pojazdów do 15 ton przez miejscowości Podmokle Wielkie, Podmokle Małe, drogą powiatową 1194F, ul. Leśną w Babimoście, do drogi wojewódzkiej nr 304,
2) dla pojazdów powyżej 15 ton przez miejscowości Zbąszyń, Nowy Tomyśl, Wolsztyn.
Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.


 

Turniej jednostek organizacyjnych Gminy Babimost

03.05.2014-1243 maja 2014 r. podczas „Rodzinnej Majówki” zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury na terenie CSiR, odbył się turniej jednostek organizacyjnych Gminy Babimost. W imprezie wzięło udział 8 jednostek, każda w 4-osobowym składzie – Urząd Miejski, Zakład Usług Komunalnych, Biblioteka Publiczna, Zespół Szkół w Babimoście, Zespół Edukacyjny w Nowym Kramsku, Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych, Gminny Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Zdrowia.

Drużyny zdobywały punkty uczestnicząc w 8 konkurencjach (rzut strzykawką do tarczy, mumia z papieru toaletowego, karaoke, malunek kredą, picie przez słomkę, celowanie długopisem do butelki, obieranie jabłka na najdłuższą obierkę, rzut papierowym samolotem). Do punktacji został zaliczony rajd rowerowy, który zorganizowany został w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Pierwsze miejsce zdobył Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych, drugie – Gminny Ośrodek Zdrowia, trzecie – Gminny Ośrodek Kultury. Każda z drużyn dostała pamiątkowe puchary, które wręczył Burmistrz Babimostu – Bernard Radny.

Zapraszamy do galerii

03.05.2014-129

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK