Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


69 rocznica zakończenia II wojny światowej

08.05.2014-808.05.2014 r. w 69 rocznicę zakończenia II wojny światowej, na Placu Powstańców Wielkopolskich przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Babimoście – Burmistrz Babimostu Bernard Radny, Zastępca Burmistrza i Sekretarz Gminy oddali hołd pamięci walczącym za Ojczyznę składając kwiaty pod pomnikiem.

W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele organizacji społecznych z terenu naszej Gminy oraz kierownicy jednostek gminnych. Ponadto kwiaty pod pomnikiem złożyły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Babimoście.

Zapraszamy do galerii

08.05.2014-2

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK