Urząd Miejski w Babimoście poszukuje osoby do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy – sprzątanie.

Szczegóły pod numerem telefonu 683513862
lub w urzędzie – biuro nr 14.


 

Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


XXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski „ Bałtyk – Karkonosze Tour”

29.05.2014-129 maja br. na terenie Gminy Babimost rozgrywana była część V etapu Zbąszynek-Zbąszynek, XXII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Bałtyk – Karkonosze TOUR, który jest organizowany nieprzerwanie od 1993 roku. Impreza cieszy się od wielu lat niezwykłym zainteresowaniem fanów kolarstwa.

W tegorocznym wyścigu, rozpoczynającym się 26 maja w Kołobrzegu a kończącym 31 maja w Szklarskiej Porębie, udział bierze 120 zawodników z 15 ekip narodowych i klubowych Polski i Europy. V etap, przebiegający przez Babimost, liczył 117,1 km. Peleton dwukrotnie przejeżdżał przez Podmokle Wielkie, Babimost i Podmokle Małe. Pierwszą lotną premię usytuowaną w Babimoście na ul. Piłsudskiego, wygrał Mariusz Nawrocki (Weltour Guerciotti). Na drugiej lotnej premii najszybszy był Mateusz Nowaczek (Sante – BSA Ziemia Brzeska). Zwycięzcą etapu został Mateusz Nowaczek (Sante – BSA Ziemia Rzeska), drugi był Christoper Hatz (MLP TEAM – Bergstrasse) a trzeci Kamil Zieliński (Mexller II).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

29.05.2014-5

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK