Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

XXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski „ Bałtyk – Karkonosze Tour”

29.05.2014-129 maja br. na terenie Gminy Babimost rozgrywana była część V etapu Zbąszynek-Zbąszynek, XXII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Bałtyk – Karkonosze TOUR, który jest organizowany nieprzerwanie od 1993 roku. Impreza cieszy się od wielu lat niezwykłym zainteresowaniem fanów kolarstwa.

W tegorocznym wyścigu, rozpoczynającym się 26 maja w Kołobrzegu a kończącym 31 maja w Szklarskiej Porębie, udział bierze 120 zawodników z 15 ekip narodowych i klubowych Polski i Europy. V etap, przebiegający przez Babimost, liczył 117,1 km. Peleton dwukrotnie przejeżdżał przez Podmokle Wielkie, Babimost i Podmokle Małe. Pierwszą lotną premię usytuowaną w Babimoście na ul. Piłsudskiego, wygrał Mariusz Nawrocki (Weltour Guerciotti). Na drugiej lotnej premii najszybszy był Mateusz Nowaczek (Sante – BSA Ziemia Brzeska). Zwycięzcą etapu został Mateusz Nowaczek (Sante – BSA Ziemia Rzeska), drugi był Christoper Hatz (MLP TEAM – Bergstrasse) a trzeci Kamil Zieliński (Mexller II).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

29.05.2014-5

GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31118386
Goście 49
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji