Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim - spotkanie dotyczące projektu w dniu 28.11.2017r.


  KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


XXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski „ Bałtyk – Karkonosze Tour”

29.05.2014-129 maja br. na terenie Gminy Babimost rozgrywana była część V etapu Zbąszynek-Zbąszynek, XXII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Bałtyk – Karkonosze TOUR, który jest organizowany nieprzerwanie od 1993 roku. Impreza cieszy się od wielu lat niezwykłym zainteresowaniem fanów kolarstwa.

W tegorocznym wyścigu, rozpoczynającym się 26 maja w Kołobrzegu a kończącym 31 maja w Szklarskiej Porębie, udział bierze 120 zawodników z 15 ekip narodowych i klubowych Polski i Europy. V etap, przebiegający przez Babimost, liczył 117,1 km. Peleton dwukrotnie przejeżdżał przez Podmokle Wielkie, Babimost i Podmokle Małe. Pierwszą lotną premię usytuowaną w Babimoście na ul. Piłsudskiego, wygrał Mariusz Nawrocki (Weltour Guerciotti). Na drugiej lotnej premii najszybszy był Mateusz Nowaczek (Sante – BSA Ziemia Brzeska). Zwycięzcą etapu został Mateusz Nowaczek (Sante – BSA Ziemia Rzeska), drugi był Christoper Hatz (MLP TEAM – Bergstrasse) a trzeci Kamil Zieliński (Mexller II).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

29.05.2014-5

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK