Urząd Miejski w Babimoście poszukuje osoby do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy – sprzątanie.

Szczegóły pod numerem telefonu 683513862
lub w urzędzie – biuro nr 14.


 

Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


XXIII Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych

22.06.2014-1W niedzielę 22 czerwca 2014 r. odbył się w Ciechocinku XXXII Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych. W imprezie udział wzięło 11 orkiestr z całego kraju. Wśród nich była również Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Babimoście, której Prezesem jest Kazimierz Tatarski, a skarbnikiem Stanisław Wieczorek. Ulicami Ciechocinka do muszli koncertowej w parku zdrojowym orkiestrę poprowadził druh Adam Rakowski. W sumie w przeglądzie zaprezentowało się ponad 600 muzyków w tym 30 z OSP w Babimoście.

Orkiestrą dyrygowała Pani Agnieszka Rybicka. Za swój bardzo interesujący i atrakcyjny występ orkiestra otrzymała pamiątkowy dyplom i okolicznościową statuetkę. To był jeden z siedmiu przeglądów regionalnych, organizowanych w różnych punktach kraju. Uczestnicy dowiedzą się, kogo jury zakwalifikowało do ogólnopolskiego konkursu dopiero w lipcu.

Zapraszamy do galerii

22.06.2014-2

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK