Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

XXIII Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych

22.06.2014-1W niedzielę 22 czerwca 2014 r. odbył się w Ciechocinku XXXII Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych. W imprezie udział wzięło 11 orkiestr z całego kraju. Wśród nich była również Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Babimoście, której Prezesem jest Kazimierz Tatarski, a skarbnikiem Stanisław Wieczorek. Ulicami Ciechocinka do muszli koncertowej w parku zdrojowym orkiestrę poprowadził druh Adam Rakowski. W sumie w przeglądzie zaprezentowało się ponad 600 muzyków w tym 30 z OSP w Babimoście.

Orkiestrą dyrygowała Pani Agnieszka Rybicka. Za swój bardzo interesujący i atrakcyjny występ orkiestra otrzymała pamiątkowy dyplom i okolicznościową statuetkę. To był jeden z siedmiu przeglądów regionalnych, organizowanych w różnych punktach kraju. Uczestnicy dowiedzą się, kogo jury zakwalifikowało do ogólnopolskiego konkursu dopiero w lipcu.

Zapraszamy do galerii

22.06.2014-2

 

GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31052355
Goście 118
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji