jarmark2017KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


W związku z remontem przejazdu kolejowego linii nr 358 km 6,779 w m. Podmokłe Wielkie, na drodze wojewódzkiej 304, uprzejmie informujemy , że od dnia 02.12.2017r.  od godz. 08:00 do dnia 13.12.2017r. do godz. 16:00 nastąpi zamknięcie przejazdu kolejowego dla ruchu kołowego.
Dla potrzeb utrzymania ruchu zostaną wyznaczone dwa objazdy:
1) dla pojazdów do 15 ton przez miejscowości Podmokle Wielkie, Podmokle Małe, drogą powiatową 1194F, ul. Leśną w Babimoście, do drogi wojewódzkiej nr 304,
2) dla pojazdów powyżej 15 ton przez miejscowości Zbąszyń, Nowy Tomyśl, Wolsztyn.
Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.


 

Zakończenie roku szkolnego III klas gimnazjum

26.06.2014-15W dniu 26.06.2014 r. Burmistrz Babimostu Bernard Radny uczestniczył w zakończeniu roku szkolnego 2013/2014 uczniów klas III Publicznego Gimnazjum w Babimoście. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0 Burmistrz wyróżnił nagrodami w formie książki oraz listu gratulacyjnego, w którym złożył wyrazy uznania za wysokie osiągnięcia w nauce oraz wzorowe zachowanie. Pogratulował dotychczasowych osiągnięć, a także życzył dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, rozwijaniu zdolności oraz zainteresowań. Wraz z gratulacjami dołączył najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Wyróżnionymi uczniami III klas Gimnazjum z Zespołu Szkół w Babimoście byli:

- Paulina Makarowicz
- Klaudia Zmuda
- Alicja Frącek
- Monika Cicha
- Agata Malajka
- Klaudia Malajka
- Karolina Mazur
- Gabriela Stroińska

Serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do galerii

26.06.2014-29
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK