Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Jubileusze w Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Babimoście

03.10.2014-3W sali kawiarnianej Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście w dniu 3 października 2014 roku Związek Żołnierzy Wojska Polskiego zorganizował doroczne obchody jubileuszów zawarcia związków małżeńskich oraz urodzin członków Związku. Na tę uroczystość został zaproszony Burmistrz Babimostu Pan Bernard Radny, który w imieniu Prezydenta RP wręczył medale za 50 lecie pożycia małżeńskiego Państwu Władysławie i Januszowi Bajerskim.

Ponadto listy gratulacyjne oraz bukiety kwiatów otrzymali z rąk Burmistrza również pozostali jubilaci. Również Prezes Alfred Hajduła, w imieniu związku, przekazał wszystkim okolicznościowe dyplomy i kwiaty.

W tym roku 55 rocznicę ślubu obchodzili Państwo Zofia i Zenon Pajchrowscy. 45 rocznicę wspólnego życia świętowali Państwo Anna i Stefan Janiak oraz Maria i Stanisław Ambroży. 40 lecie małżeństwa obchodzili Państwo Alicja i Zbigniew Godoń, Barbara i Zbigniew Kociemba, Małgorzata i Witold Czechowscy, a 35 lat temu w związek małżeński wstąpili Państwo Grażyna i Alfred Hajduła, Zofia i Zbigniew Kononowicz oraz Maria i Leon Czapraccy .

Swoje święto miała również Pani Irena Dobrowolska, która w tym roku obchodzi swoje 85 urodziny. Wraz z nią urodziny obchodzili : Pan Ryszard Pomorski – 80-lecie, Panowie Janusz Łasiński, Zenon Pajchrowski i Antoni Supiński – 75-lecie oraz Pani Teresa Ostrowska. Wszystkim parom i solenizantom serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w dalszym życiu.

Zapraszamy do galerii

03.10.2014-1

 

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142394
Goście 47
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji