Informuję, że dnia 23 października 2017 roku o godz. 1400 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Gagarina 21 w Babimoście odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej, podczas którego zostanie omówiony projekt uchwały w sprawie nadania nazw nowych ulic – obecna ul. Polna.

Zapraszam zainteresowanych mieszkańców.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej

Tadeusz Maszewski


KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Jubileusze w Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Babimoście

03.10.2014-3W sali kawiarnianej Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście w dniu 3 października 2014 roku Związek Żołnierzy Wojska Polskiego zorganizował doroczne obchody jubileuszów zawarcia związków małżeńskich oraz urodzin członków Związku. Na tę uroczystość został zaproszony Burmistrz Babimostu Pan Bernard Radny, który w imieniu Prezydenta RP wręczył medale za 50 lecie pożycia małżeńskiego Państwu Władysławie i Januszowi Bajerskim.

Ponadto listy gratulacyjne oraz bukiety kwiatów otrzymali z rąk Burmistrza również pozostali jubilaci. Również Prezes Alfred Hajduła, w imieniu związku, przekazał wszystkim okolicznościowe dyplomy i kwiaty.

W tym roku 55 rocznicę ślubu obchodzili Państwo Zofia i Zenon Pajchrowscy. 45 rocznicę wspólnego życia świętowali Państwo Anna i Stefan Janiak oraz Maria i Stanisław Ambroży. 40 lecie małżeństwa obchodzili Państwo Alicja i Zbigniew Godoń, Barbara i Zbigniew Kociemba, Małgorzata i Witold Czechowscy, a 35 lat temu w związek małżeński wstąpili Państwo Grażyna i Alfred Hajduła, Zofia i Zbigniew Kononowicz oraz Maria i Leon Czapraccy .

Swoje święto miała również Pani Irena Dobrowolska, która w tym roku obchodzi swoje 85 urodziny. Wraz z nią urodziny obchodzili : Pan Ryszard Pomorski – 80-lecie, Panowie Janusz Łasiński, Zenon Pajchrowski i Antoni Supiński – 75-lecie oraz Pani Teresa Ostrowska. Wszystkim parom i solenizantom serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w dalszym życiu.

Zapraszamy do galerii

03.10.2014-1

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK