Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Spotkanie integracyjne stowarzyszenia diabetyków i związku emerytów i rencistów

24.10.2014-6W sali kawiarnianej Gminnego Ośrodka Kultury, w piątek 24 października babimojskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizowały spotkanie integracyjne.

Powodem spotkania był corocznie uroczyście obchodzony Światowy Dzień Diabetyka, a także cykliczna impreza pod nazwą „Pożegnanie lata”, która od lat organizowana jest przez emerytów. W spotkaniu wziął udział Burmistrz Babimostu Bernard Radny. Podziękował członkom babimojskiego stowarzyszenia diabetyków za aktywną, profilaktyczną działalność, która ma zmniejszać ryzyko zachorowania na cukrzycę, a zasłużonym osobom przekazał wydane niedawno albumy „Gmina Babimost. Historia i współczesność”. Życzył również wszystkim członkom obu organizacji wszelkiej pomyślności, sił do aktywnej pracy społecznej oraz uśmiechu przy pokonywaniu codziennych trudności. Wszystkim obecnym na sali wręczył kwiaty i drobne upominki

W uroczystości uczestniczyła także Pani Teresa Niemczyk, Prezes Regionu Zielonogórskiego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Zapraszamy do galerii

24.10.2014-1

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142393
Goście 55
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji