Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Babimoście w kadencji 2010-2014

07.11.2014-23W dniu 07 listopada 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej kadencji 2010 – 2014. Podczas sesji Burmistrz Babimostu Bernard Radny złożył sprawozdanie z działalności w mijającej kadencji, a Przewodniczący Rady Henryk Paciejewski oraz Przewodniczący Komisji Rady Stanisław Daszkiewicz oraz Witold Sypniewski złożyli informację o pracach rady i komisji w kończącej się kadencji.

W trakcie sesji Przewodniczący Rady pogratulował Burmistrzowi i Radnym za zajęcie 28 miejsca w ogólnopolskim rankingu - ,,Małe miasta, sukces kadencji 2010-2014 – podsumowanie’’, w którym wzięto pod uwagę takie czynniki jak: sukces finansowy, sukces ekonomiczny, sukces infrastruktury oraz sukces edukacyjny. Ponadto w rankingu ,,Sukces infrastrukturalny’’ miasto Babimost zajęło 11 miejsce, a pierwsze spośród małych miast województwa lubuskiego. Więcej o rankingu można przeczytać w Piśmie Samorządu Terytorialnego Wspólnota z dnia 31 października 2014.

Na koniec sesji Burmistrz Babimostu Bernard Radny oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Paciejewski złożyli z okazji zakończenia VI kadencji rady podziękowania radnym za pełną zaangażowania pracę i za wysiłek włożony na rzecz rozwoju społeczności lokalnej, wręczając pamiątkowe tabliczki. Była to już ostatnia, czterdziesta czwarta sesja rady kadencji 2010-2014 r.

Zapraszamy do galerii

07.11.2014-22
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji