Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Babimoście w kadencji 2010-2014

07.11.2014-23W dniu 07 listopada 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej kadencji 2010 – 2014. Podczas sesji Burmistrz Babimostu Bernard Radny złożył sprawozdanie z działalności w mijającej kadencji, a Przewodniczący Rady Henryk Paciejewski oraz Przewodniczący Komisji Rady Stanisław Daszkiewicz oraz Witold Sypniewski złożyli informację o pracach rady i komisji w kończącej się kadencji.

W trakcie sesji Przewodniczący Rady pogratulował Burmistrzowi i Radnym za zajęcie 28 miejsca w ogólnopolskim rankingu - ,,Małe miasta, sukces kadencji 2010-2014 – podsumowanie’’, w którym wzięto pod uwagę takie czynniki jak: sukces finansowy, sukces ekonomiczny, sukces infrastruktury oraz sukces edukacyjny. Ponadto w rankingu ,,Sukces infrastrukturalny’’ miasto Babimost zajęło 11 miejsce, a pierwsze spośród małych miast województwa lubuskiego. Więcej o rankingu można przeczytać w Piśmie Samorządu Terytorialnego Wspólnota z dnia 31 października 2014.

Na koniec sesji Burmistrz Babimostu Bernard Radny oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Paciejewski złożyli z okazji zakończenia VI kadencji rady podziękowania radnym za pełną zaangażowania pracę i za wysiłek włożony na rzecz rozwoju społeczności lokalnej, wręczając pamiątkowe tabliczki. Była to już ostatnia, czterdziesta czwarta sesja rady kadencji 2010-2014 r.

Zapraszamy do galerii

07.11.2014-22
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK