Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Zwycięstwo Gminy Babimost w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

DSC 0012214 listopada 2014 roku w Sulęcińskim Ośrodku Kultury podsumowana została coroczna klasyfikacja sportowej Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Babimost po raz szósty z rzędu okazał się najlepszy w kategorii gmin uzyskując łącznie 780 punktów.

Warto dodać, że gmina Trzciel, która zajęła drugie miejsce w tej klasyfikacji uzyskała 625 punktów, czyli aż o 155 mniej.   Na ten sukces zapracowały wszystkie nasze szkoły. Z pewnością doskonałe warunki do uprawiania sportu w naszej gminie mają również znaczący wpływ na uzyskiwane przez dzieci i młodzież wyniki. Wręczenia pucharu, dyplomu i odznaczenia dokonał prezes Szkolnego Związku Sportowego „Ziemia Lubuska” Zbigniew Bermes w towarzystwie Tomasza Kucharskiego, dwukrotnego mistrza olimpijskiego w wioślarstwie oraz burmistrza Sulęcina Michała Deptucha. W imieniu Zespołu Szkół w Babimoście statuetki i dyplomy odebrała Pani Dyrektor Ewa Pietrusiewicz a puchar i dyplom dla gminy Babimost odebrał zastępca Burmistrza Babimostu Zbigniew Woziński.

DSC 0008

DSC 00122

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31141084
Goście 37
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji