Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Plac zabaw przy ulicy Dworcowej w Babimoście

Foto-5Od października czynny jest plac zabaw przy ulicy Dworcowej, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to już trzeci plac zabaw w Babimoście.

Pierwszy przy Zespole Szkół w Babimoście o nawierzchni tartanowej, a następne – przy Centrum Sportu i Rekreacji oraz przy ulicy Dworcowej – o podłożu wypełnionym drobnym piaskiem, które cieszą się większym zainteresowaniem wśród dzieci. Rozmieszczenie placów zabaw w Babimoście jest w różnych częściach miasta, co sprzyja na korzystanie z tych miejsc ze względu na bliskość zamieszkania. Dzieci z tutejszego przedszkola często zwiedzają nasze miasto pod opieką Pań wychowawczyń. Będąc w okolicach Rynku odwiedziły Burmistrza Babimostu Bernarda Radnego w Urzędzie Miejskim, interesując się pracą w Ratuszu.

Zapraszamy do galerii

Foto-6
GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31118383
Goście 52
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji