Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim - spotkanie dotyczące projektu w dniu 28.11.2017r.


  KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Plac zabaw przy ulicy Dworcowej w Babimoście

Foto-5Od października czynny jest plac zabaw przy ulicy Dworcowej, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to już trzeci plac zabaw w Babimoście.

Pierwszy przy Zespole Szkół w Babimoście o nawierzchni tartanowej, a następne – przy Centrum Sportu i Rekreacji oraz przy ulicy Dworcowej – o podłożu wypełnionym drobnym piaskiem, które cieszą się większym zainteresowaniem wśród dzieci. Rozmieszczenie placów zabaw w Babimoście jest w różnych częściach miasta, co sprzyja na korzystanie z tych miejsc ze względu na bliskość zamieszkania. Dzieci z tutejszego przedszkola często zwiedzają nasze miasto pod opieką Pań wychowawczyń. Będąc w okolicach Rynku odwiedziły Burmistrza Babimostu Bernarda Radnego w Urzędzie Miejskim, interesując się pracą w Ratuszu.

Zapraszamy do galerii

Foto-6
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK