Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Spotkania wigilijne

Foto-1Zbliża się magiczny czas Bożego Narodzenia, czas radości, spotkań w gronie przyjaciół i rodziny, przy dźwiękach kolęd, zapachu choinki i blasku świec rozjaśniających mrok grudniowej nocy.

Piękną tradycją w naszej Gminie są spotkania wigilijne, organizowane przez wiele stowarzyszeń, których członkowie, w atmosferze radości i wzajemnej życzliwości, śpiewają kolędy, składają sobie życzenia, oczekując na tę jedyną, niepowtarzalną noc narodzenia Chrystusa.

Spotkanie wigilijne to idealny moment, aby podziękować sobie wspólnie za zaangażowanie i dotychczasową współpracę. To także wyjątkowa okazja do podsumowania roku oraz wzmocnienia więzi z mieszkańcami , kiedy możemy spotkać się w większych wspólnotach, stworzyć rodzinną atmosferę, przez parę chwil pobyć ze sobą.

W tegorocznych spotkaniach wigilijnych, jak zwykle uczestniczył Burmistrz Babimostu Bernard Radny, który starał się skorzystać ze wszystkich skierowanych do niego zaproszeń . Wziął udział w przyjęciach organizowanych przez Babimojski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Koło Gospodyń Wiejskich z Nowego Kramska, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz Związek Żołnierzy Wojska Polskiego. W jego imieniu w spotkaniu Gminnego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół udział wziął Zbigniew Woziński, zastępca Burmistrza.

Spotkania wigilijne były okazją do przełamania się opłatkiem i złożenia najserdeczniejszych życzeń zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół oraz szczęśliwego 2015 roku.

Oprawę muzyczną tegorocznych spotkań wigilijnych przygotował pracownik Gminnego Ośrodka Kultury Marcin Szczechowiak wraz ze swoimi wychowankami i współpracownikami.

Zapraszamy do galerii
Foto-22

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142393
Goście 51
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji