Urząd Miejski w Babimoście poszukuje osoby do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy – sprzątanie.

Szczegóły pod numerem telefonu 683513862
lub w urzędzie – biuro nr 14.


 

Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Spotkania wigilijne

Foto-1Zbliża się magiczny czas Bożego Narodzenia, czas radości, spotkań w gronie przyjaciół i rodziny, przy dźwiękach kolęd, zapachu choinki i blasku świec rozjaśniających mrok grudniowej nocy.

Piękną tradycją w naszej Gminie są spotkania wigilijne, organizowane przez wiele stowarzyszeń, których członkowie, w atmosferze radości i wzajemnej życzliwości, śpiewają kolędy, składają sobie życzenia, oczekując na tę jedyną, niepowtarzalną noc narodzenia Chrystusa.

Spotkanie wigilijne to idealny moment, aby podziękować sobie wspólnie za zaangażowanie i dotychczasową współpracę. To także wyjątkowa okazja do podsumowania roku oraz wzmocnienia więzi z mieszkańcami , kiedy możemy spotkać się w większych wspólnotach, stworzyć rodzinną atmosferę, przez parę chwil pobyć ze sobą.

W tegorocznych spotkaniach wigilijnych, jak zwykle uczestniczył Burmistrz Babimostu Bernard Radny, który starał się skorzystać ze wszystkich skierowanych do niego zaproszeń . Wziął udział w przyjęciach organizowanych przez Babimojski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Koło Gospodyń Wiejskich z Nowego Kramska, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz Związek Żołnierzy Wojska Polskiego. W jego imieniu w spotkaniu Gminnego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół udział wziął Zbigniew Woziński, zastępca Burmistrza.

Spotkania wigilijne były okazją do przełamania się opłatkiem i złożenia najserdeczniejszych życzeń zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół oraz szczęśliwego 2015 roku.

Oprawę muzyczną tegorocznych spotkań wigilijnych przygotował pracownik Gminnego Ośrodka Kultury Marcin Szczechowiak wraz ze swoimi wychowankami i współpracownikami.

Zapraszamy do galerii
Foto-22

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK